Budynek Handlowo-Magazynowo-Usługowy w centrum

Obiekt handlowy na sprzedaż
3 490 000 PLN , Pow. 1 852 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 852 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Zawiercie , 11 Listopada
Numer oferty:
THN597506
Powierzchnia działki:
1 698 m2
Cena za m2:
1 884 PLN
Na sprzedaż reprezentacyjny wolnostojący budynek magazynowo-handlowo-usługowy o powierzchni 1853 m2 w samym centrum Zawiercia.

Adres: ul. 11 listopada, Zawiercie

Kupujący nie płaci prowizji pośrednictwa. Wynagrodzenie dla biura pokrywa Właściciel obiektu.

Lokalizacja:

Nieruchomość jest zlokalizowana w centrum Zawiercia, w odległości ok. 400 m od Starego Rynku.
W pobliżu znajdują się liczne sklepy, markety, punkty usługowe, prywatne przedsiębiorstwa, stacje paliw, instytucje publiczne, hotele, banki, placówki medyczne, lokale gastronomiczne, przystanki komunikacji miejskiej i znacznie więcej.

Odległości:

Katowice (45 km), Częstochowa (53 km), Dąbrowa Górnicza (32 km), Myszków (13 km), Siewierz (16 km), Łazy (9,5 km), Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice im. Wojciecha Korfantego w Pyrzowicach (24 km), Będzin (34 km), Sosnowiec (39 km), Olkusz (31 km), Kraków (72 km)

Potencjał adaptacyjny

Obecny układ pomieszczeń wraz z dostępnymi bramami i wejściami zapewnia niemal nieograniczone możliwości adaptacyjne dostosowane do prowadzonego biznesu.

Potencjał inwestycyjny:

Atrakcyjna, perspektywiczna nieruchomość inwestycyjna. Budynek jest uznawany za jeden z najbardziej reprezentacyjnych w tym rejonie. Obecnie posiada 2 wieloletnich Najemców (umowy są podpisane na okres 10 lat).

Wybrane atuty:

- reprezentacyjny budynek, atrakcyjna lokalizacja w samym centrum miasta
- w pobliżu pełna infrastruktura i dobry dostęp do tras wylotowych
- duży teren (brak problemów z parkowaniem)
- relatywnie niewielki podatek od nieruchomości np. w stosunku do nieruchomości zlokalizowanych w Katowicach

Stan techniczny:

Budynek został wybudowany w technologii murowanej w pierwszej połowie XX wieku. Cechuje się solidną konstrukcją wykonania. Przeprowadzono w nim kapitalny remont. Jest całkowicie podpiwniczony. Posiada 2 kondygnacje naziemne. Jest wyposażony w windę towarową. Dysponuje niezależnymi wejściami od strony biurowej i od strony rampy rozładunkowej. 

Na przestrzeni ostatnich lat zainwestowano kwotę ponad 250 000 PLN m.in. w: nowe pokrycie dachu, piaskowanie elewacji, montaż nowoczesnej instalacji gazowej, remont biur i łazienek, zakup nowej bramy oraz w inne zmiany adaptacyjne.

Z nieruchomości wydzielony jest lokal o powierzchni ok. 253 m2, który może zostać wyłączony ze sprzedaży.

CENA: 3 490 000 PLN netto

Współpracujemy. Zachęcamy do kontaktu również Agentów Nieruchomości poszukujących nieruchomości inwestycyjnych dla swoich Klientów.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO I MAILOWEGO

Tomasz Zubel
nr. lic. 22274

Tel. +48 664 471 669

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje zamieszczane przez nas w ofertach uzyskane są od Właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.
Nieprawidłowy adres E-mail