Rozpoznawalny lokal 40 m2 z witryną w centrum

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
2 500 PLN, Pow. 40 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
40 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Dąbrowa Górnicza , Górników Redenu
Piętro:
0 na 5
Numer oferty:
THN701139
Cena za m2:
62.50 PLN
Do wynajęcia lokal 40 m2 z witryną na parterze

Lokalizacja: ul. Górników Redenu, Dąbrowa Górnicza (ścisłe centrum)
Miejsce jest dobrze znane mieszkańcom naszego miasta. Przez ostatnich 20 ostatnich lat działał tu salon sukien ślubnych. Sąsiadował z kultowym antykwariatem, który obecnie także stanowi miejsce kobiecego biznesu (salon manicure Nails Park).

Przeznaczenie:
Lokal może pełnić funkcję handlową, usługową lub biurową.

Układ:
Lokal składa się z części głównej typu open space oraz z 2 mniejszych pomieszczeń - jedno dotychczas pełniło funkcję wygodnej przebieralni, a w drugie to toaleta.

Witryna lokalu jest nasłoneczniona i dobrze wyeksponowana - wyraźnie ją widać zarówno z pozycji pieszych, jak i przejeżdżających tuż obok kierowców. Wzmożony ruch miejski sprzyja przedsiębiorcom prowadzącym biznesy w tej okolicy.

Potencjał lokalu:
To miejsce doskonale sprawdzi się np. jako showroom, butik, sklep z biżuterią, biuro lub jako punkt handlowy/usługowy z częścią wystawienniczą.
Z powodzeniem można w nim także prowadzić usługi fryzjerskie, wizażu czy kosmetyczne, które uzupełnią ofertę sąsiadującego obok salonu manicure i pedicure.

Lokal nie sprawdzi się jako punkt gastronomiczny - w sąsiadujących lokalach są już 3 restauracje i lodziarnia.

Okolica:
W najbliższej okolicy znajdują się: główna ulica przebiegająca przez centrum miasta (Królowej Jadwigi), przystanki autobusowe i tramwajowe, Pałac Kultury Zagłębia (z parkingiem), 2 restauracje, liczne punkty handlowe, Akademia WSB i Park Hallera.

Dojazd samochodem z innych miast:
Będzin (centrum): 6 minut
Sosnowiec (centrum): 12 minut
Katowice (Spodek): 16 minut

Opłaty:
Odstępne: 2500 zł netto miesięcznie
Opłaty eksploatacyjne/czynsz: 500 zł miesięcznie

Lokal jest dostępny od zaraz. Najemca może zostawić obecną aranżację lub zlecić/wykonać we własnym zakresie indywidualny projekt wnętrza.

Oferta na wyłączność. Zapraszam do współpracy wszystkich Agentów Nieruchomości poszukujących lokalu do wynajęcia dla swoich Klientów.
 
Warto zadzwonić, by dowiedzieć się więcej i umówić na prezentację lokalu. Z uwagi na obostrzenia możliwa jest także obsługa zdalna. Zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Agent Nieruchomości: Tomasz Zubel

nr. lic. 22274

tel. 664471669

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje zamieszczane przez nas w ofertach uzyskane są od Właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Nieprawidłowy adres E-mail